Apartamento Mary
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Zlokalizowany w dzielnicy San Miguel 1-pokojowy Apartamento Mary Lima oferuje zakwaterowanie 25 min pieszo od takich atrakcji kulturalnych, jak Narodowe Muzeum Archeologii. Ten apartament może pomieścić do 3 gości.
Plaza De Armas De Lima jest 7 km od obiektu, podczas gdy Muzeum Larco znajduje się w pobliżu od tego apartamentu. Park La Reserva leży w 6 km.
Apartamento Mary oferuje 1 łazienkę. Ponadto dostępne są ręczniki kąpielowe.
Ten apartament jest wyposażony w kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Od obiektu do przystanku autobusowego Calle B maksymalnie 10 min spacerem. Co więcej, obiekt zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.
- Lokalne atrakcje
- Huaca Huallamarca4,5 km
- Los Delfines Beach4,8 km
- Lotniska
- Lotnisko Lima-Jorge Chavez10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Centrum fitness
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Gry planszowe
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Mary zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento Mary oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Apartamento Mary obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Mary wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Mary?
W Apartamento Mary może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 odwiedzających.